Hızlı Erişim

Neden HRÜ?


Biz bir hikaye yaratmak istiyoruz. Bu büyük bir başarı hikayesi. Ve bu yazacağımız hikayede gençlerimize herkesten çok daha fazla güveniyoruz. Bu öyle bir hikaye ki; köklü geçmişimizin ışığında, bugünümüzün bilgeliğinde ve yarınlarımıza dair yarattığımız vizyonlarımızla ülkemize ve dünyaya örnek olacak bir hikaye. 

Mesela; Hastalarımızın iyileşmebilmesi için ürettiğimiz tedavilerde,  Mühendislik alanında elde etmiş olduğumuz onlarca patent ve projelerde, Eğitim bilimlerinde ülke çapında öncü bir yapıya gelmemizde, Sanat alanında gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirecek olduğumuz tüm etkinliklerde, Spor alanında ulusal başarılara imza atılmasına vesile olan kadrolarımızda, Turizm alanında şehrimize değer katan Uygulama Otelimizde,  Ziraat alanında bölgemize ve ülkemize sağladığımız tüm katkılarda, Hayvancılıkta sektör ve bireysel yapıda sağladığımız ve elde ettiğimiz başarılarda, Yetiştirmiş olduğumuz tüm meslek gruplarına hitap eden teknik elemanlarda, güçlü akademik ve idari yapımızda ve herşeyden ötesi birbirine sevgiyle yaklaşan her parçasıyla bir bütün olan tüm Harran Üniversitesi'nde bu başarı hikayesini görebilirsiniz. 

Biz istiyoruz ki; gençlerimiz bizimle birlikte olsun ve hep birlikte daha büyük başarılara imza atalım. Bizi seçecek olan aday öğrencilerimiz bilsinler ki; tüm gücümüz ve birikimimizle buradayız.  Gerçekleştirebileceğimize inandığımız herşeyin hayaliyle onları sabırsızlıkla bekliyoruz. 

Biz bir aileyiz; köklü, güçlü, çok boyutlu gelecek vizyonuna sahip, temelleri sağlam ve başarı odaklı büyük bir aile...