Hızlı Erişim

Harran Üniversitesi Hastanemizde Önemli Bir Bölüm Daha Hizmete Girdi

image

13.9.2023

 

Harran Üniversitesi Hastanemizde Tıbbi Onkoloji Polikliniği hizmet vermeye başladı. Şanlıurfa ve bölgeye önemli hizmetler sunan Harran Üniversitesi Hastanemiz, son zamanlarda başarılı operasyonların yanı sıra birbirinden değerli doktorları kadrosuna katarak sağlık kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Harran Üniversitemiz bünyesinde açılan Tıbbi Onkoloji Polikliniği, kanser tanısı olan hastaların tedavilerine yönelik ileri teknolojik donanımıyla Dr. Öğr. Üyesi Oğur Karhan gözetiminde hastalara hizmet vermeye başladı. Tıbbi Onkoloji Polikliniği, kanser hastalarının tedavi edilmesinde büyük imkânlar sunacak.

Harran Üniversitesi Hastanemiz, donanımlı ve alanında uzman kadrosu ile kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor

Tıbbi Onkoloji Bölümümüzün açılmasının Şanlıurfa ve bölgemiz açısından çok önemli olduğunu belirten Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu; “İlk göreve başladığımda Üniversite Hastanemizi geliştirmek için çalışmalar başlattık.

Hastanedeki önceliğimiz kapanan bölümleri ve ayrılan hocalarımızı geri getirmekti. Değerli çalışma arkadaşlarımla birlikte gece gündüz demeden çalışarak kapanan bölümlerimizi açtık ve giden birçok doktorumuzun göreve geri dönmelerini sağladık. Hastane kadromuzu daha da geliştirecek adımlar atıyoruz. Alanında kendini kanıtlamış hocalarımızla görüşmelerimiz devam ediyor. Hastanemizde Tıbbi Onkoloji Bölümünü açarak kanserin tüm aşamalarını takip ve tedavi edecek imkânları sağladık. Hastanemiz son teknolojilerle donatılmış günümüzün şartlarına uygun olarak kendini güncellemektedir. Yeni açılan bölümlerimiz Üniversitemiz ve Şanlıurfa’mıza hayırlı olsun. Hocalarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu

 

Kaynak: Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü