Hızlı Erişim

Kurumsal İletişim Basın Yayın Birimimiz, Ödüllere Layık Görüldü

image

12.1.2023

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü Basın Yayın Birimimiz yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı iki ödül birden aldı.

Kurumsal İletişim Koordinatör Yardımcımız Mehmet Akif Ersoy Şanlıurfa Medya Platformu tarafından ‘Şanlıurfa Kurumsal Medya Ödülüne’ ve Karaköprü Belediyesi tarafından Harran Üniversitesi adına yapmış olduğu nitelikli haberler ve gazetecilik alanında gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı başarı ödülüne layık görüldü.

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü Basın Yayın Birimi yetkililerimiz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle çeşitli etkinliklere katıldılar.

Karaköprü Belediyesi Necmettin Cevheri Gösteri ve Kültür Merkezinde düzenlenen ilk programa, Kurumsal İletişim Koordinatör Yardımcımız Mehmet Akif Ersoy ve Basın Yayın Sorumlumuz Eyyüp Yabatu davet edildi.

Karaköprü Belediyesi tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü anısına gerçekleştirilen programda kokteyl, konser ve ödül töreni düzenlendi.

Programa, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin yanı sıra yanı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Ahmet Kaytan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Efe Murat Erbaş, Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şube Müdürü Rıza Kara, Şanlıurfa’daki basın cemiyet ve dernek başkanları, belediye meclis üyeleri, kamu kurum ve kuruluşlardan görev yapan basın mensupları ve Şanlıurfa’da görevli basın mensupları katılım gösterdi.

Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenlenen programda, Şanlıurfalı ünlü türkücü Mahmut Tuncer bir konser verdi.

Konserin ardından başarılı gazetecilere ödüller verilerek toplu fotoğraf çekimi ile program son buldu.

İkinci program ise, Şanlıurfa Medya Platformu tarafından Şanlıurfa El Ruha Hotelinde gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği, 11 Nisan Gazeteciler Derneği, Anadolu Spor Yazarları Derneği, Tüm İnternet Medya ve Gazeteciler Derneği Şubesi tarafından ortak düzenlenen programa, Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Kaytan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit AvkıranHarran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İdris Kırhan, İlçe belediye başkanları, kamu kurum temsilcileri sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve gazeteciler katıldı.

Şanlıurfa Medya Platformunun düzenlediği programa da, Kurumsal İletişim Koordinatör Yardımcımız Mehmet Akif Ersoy ve Basın Yayın Sorumlumuz Eyyüp Yabatu davet edildi.

Doğru içerik üreterek kamuoyunun bilgisine sunan Harran Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü Basın Yayın Birimi, Harran Üniversitesinde yapılan etkinlikleri, bilimsel çalışmaları, sanat, müzik ve sosyal etkinliklerini hızlı ve doğru paylaşımlar yaparak yayınlamasından dolayı ödüllere layık görüldü.

Kurumsal İletişim Koordinatör Yardımcımız Mehmet Akif Ersoy ‘Şanlıurfa Kurumsal Medya Ödülü’nü Baraj Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Anadolu Spor Yazarları Derneği Başkanı Mehmet Ağaslan'ın elinden aldı.

Kurumsal İletişim Koordinatör Yardımcımız Mehmet Akif Ersoy yapmış olduğu açıklamada; "27 yıldır Harran Üniversitesi çatısı altında basın-yayın biriminde görev yapmaktayım. Her zaman ülkem, şehirim ve üniversitem adına doğru, ilkeli, tarafsız, objektif ve gerçekleri kamuoyuyla paylaştım. Yoğun emek ve çabalarla bugünlere geldik. Bu anlamlı törende ödül almamız bizi ziyadesiyle mutlu etti. Başarı ekip işidir. Şanlıurfa Medya Platformu ve Karaköprü İlçe Belediyesine bizleri ödüle layık görme nezaketinde bulundukları için çok teşekkür ediyoruz. Tüm basın çalışanları arkadaşlarımın Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum" diye konuştu.

 

Kaynak: Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü