HARUZEM A.İ.İ.T. II, Yabancı Dil(İngilizce) II ve T.Dili II Yarıyıl Sonu Bütünleme Sınavı Tarihleri

Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yüz yüze ve/veya uzaktan öğretim yoluyla verilmekte olan Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, Yabancı Dil (İngilizce) II ve Türk Dili II derslerinin Üniversitemiz Senatosu tarafından Yarıyıl Yıl Sonu Sınavlarının 1 Haziran 2018 tarihinde saat 14:30-16:00 arasında ve Bütünleme Sınavlarının 8 Haziran 2018 tarihinde 14:30-16:00 arasında yapılması kararlaştırılmıştır.

Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yüz yüze ve/veya uzaktan öğretim yoluyla verilmekte olan Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, Yabancı Dil (İngilizce) II ve Türk Dili II derslerinin Yarıyıl Yıl Sonu ve Bütünlem Sınavlarının uygulanması ve güvenliği için Üniversitemiz Senatosu tarafından Fakülte Dekanları, Yüksekokul Müdürleri ve Meslek Yüksekokul Müdürleri olarak birim amirleri görevlendirilmiştir.

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, Yabancı Dil (İngilizce) II ve Türk Dili II derslerini Yüz yüze ve/veya uzaktan öğretim yoluyla vermekte olan öğretim görevlileri tarafından her ders için 30 dakika sınav süresi yetecek şeklinde Yarıyıl Sonu Sınav Soruları ve Bütünleme Soruları hazırlanacak ve öğretim görevlileri tarafından birim amirlerine teslim edilecektir. Yarıyıl Sonu ve Bütünleme Sınavına katılacak öğrenci sayısı kadar Yarıyıl Sonu Sınav Soruları ve Bütünleme Soruları Birim Amirleri tarafından çoğaltılacaktır. Birim Amirleri tarafından yetkilendirilmiş görevliye HARUZEM tarafından Yarıyıl Sonu Sınav Soruları ve Bütünleme Sınavına katılacak öğrenci sayısı kadar optik form verilecektir.

Yarıyıl Sonu ve Bütünleme tarihleri tüm personel ve öğrencilerimize duyrulur.


Harran Üniversitesi Rektörlüğü